Przedszkole Miejskie nr 27 "POD TOPOLĄ"

Kubusie

Ogłoszenia

• 05.04 – w związku z wyjściem na rewię na lodzie pt. „Królowa Śniegu”, która odbędzie się na stadionie zimowym w Sosnowcu, proszę o ubranie dzieci odpowiednio do warunków panujących na lodowisku.

• 12.04 – proszę przynieść wycięte z kolorowych gazet zdjęcia, ilustracje wiosennych kwiatów, motyli, ptaków, itp.

• 13.04 – planowane jest wyjście do biblioteki na warsztaty pt. „Wiosna”. Proszę o ubranie dzieci odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych.

• 15.04 – proszę przynieść małą doniczkę z podstawką.

• 29.04 – będziemy wykonywać pracę plastyczną „Kolorowe miasto”. Proszę przynieść gazety z ilustracjami, zdjęciami przedstawiającymi miasto (domy, wieżowce, ulice, itp.).

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych będą organizowane wyjścia poza teren przedszkola Prosimy o odpowiednie ubieranie dzieci.